Vyriškos paslaptys, kurias ne pro šalį būtų žinoti moterims

Kai vyras sako, kad jis nepyksta, jis tikrai nepyksta.

Iš tikrųjų vyrai prisimena visas tas smulkmenas, kurias jūs jiems pasakojate.

Jeigu norite, kad vyras kažką žinotų, jam reikia apie tai pasakyti. Nes jis labai retai kada supranta moteriškas užuominas. Vyrai nemoka skaityti minčių, jie ne aiškiaregiai, ne ekstrasensai ir ne burtininkai. Dėl to geriausia jiems tiesiog imti ir pasakyti. Ne taip jau labai ir sudėtinga.

Kai vyras tyli, tai visiškai nereiškia, kad kažkas negerai. Jis gali būti laimingas, tiesiog sėdėdamas kartu su jumis. Kartais jam norisi tiesiog pasėdėti be žodžių, tylomis.

Vyrai nesikrausto iš proto dėl jūsų trūkumų. Iš tikrųjų jie nemato jūsų taip, kaip pačios matote save veidrodyje. Jie mato moterį, kuri gali sukelti šypseną, padaryti juos laimingais. Jiems nesvarbu tai, kas svarbu jums. Jiems jūs nuostabios ir jie myli jus su visais trūkumais.

Visiškai nebaisu, jei vyras skiria laiko sau. Jeigu jis nori pabūti kelias valandas be jūsų, tai visiškai nereiškia, kad jis turi kitą moterį. Tai reiškia, kad jam reikalingas laikas sau.

Kartais vyrai laukia, kad būtent jūs žengtumėte pirmą žingsnį.

Vyrai rodo savo meilę pačiais įvairiausiais būdais, bet visiškai ne taip, kaip moterys. Taip kad jeigu jis neskambina (košmaras!!!), jei ištisą valandą (o, siaube!!!) neparašo žinutės, tai dar nereiškia, kad jis apie jus negalvoja.

Vyrai rodo meilę poelgiais. Kartais jiems išties sunku ištarti „Aš tave myliu“, net jeigu kraustosi dėl meilės iš proto. Žodžiai vyrams beprasmiški. Prasmę turi tik poelgiai, darbai, veikla.

Jeigu vyras paskui tave nelaksto, tai dar nereiškia, kad jam į tave nusispjauti. Ypač po barnio. Vyrams atrodo, kad tau reikia laiko apgalvoti, kas atsitiko. Vyrai negali pakęsti spektaklių ir žaidimų. Vyrai už brandžius dviejų suaugusių žmonių santykius.

Vyrams labai nepatinka, kai jūs išplepate visa tai, ką jie jums patikėjo.

Vyrams patinka, kai juos lepina.

Jei vyras nusišypso jums gatvėje ar pažvelgia į akis, tai visiškai nereiškia, kad jam kilo noras su jumis permiegoti.

Jeigu jie laiko kitas moteris patraukliomis, tai visiškai nereiškia, kad jūs esate mažiau patraukli. Arba kad jis susikraus daiktus ir išeis pas kažkokią visai nepažįstamą bobą.

Vyrai paprasčiausiai nemano, kad būtina komentuoti jūsų šukuoseną ar makiažą kiekvieną dieną. Tačiau tai nereiškia, kad jie viską priima, tarsi taip ir turi būti.

Jeigu jūs susidomėjote vyru, jam reikia, kad jūs tai pasakytumėte.

Kai vyras sako komplimentus, jis nori, kad juos paprasčiausiai priimtumėte.

Kai vyras sako „daryk, kaip nori“ – tai ne žaidimas. Jam svarbi jūs ir jūsų laimė.

Vyrai turi jausmus, jie ne bejausmės sekso mašinos. Jie turi savus poreikius ir troškimus, kaip ir jūs. Tačiau kitaip visa tai išreiškia.

Kartais, kai vyras sako, jog apie nieką šiuo momentu negalvoja, jis iš tiesų apie nieką tuo momentu negalvoja.

Vyrams norisi, kad jūs žinotumėte, jog esate kur kas gražesnės nei pačios apie save galvojate.

Jeigu jūs nesuinteresuota santykiais su vyru – neikite su juo į pasimatymą.

Vyrams reikalingas laikas sau ir draugams.

Šaltinis