Tobulėjimas per santykius

Vyras geriausiai vystosi ir tobulėja per kitų žmonių problemų sprendimą. Pats sau problemų jis neprisidarys, ne kvailas. Jam daug nereikia. Sofa, knyga ir arbata. Kaip variantas – alus ir televizorius.

Tačiau kaip puiku, kai greta yra moteris, kuri iš prigimties yra ne kas kita, kaip visų įmanomų problemų generatorius. Ji praktiškai bejėgė šiame rūsčiame pasaulyje. Ir vyrui tenka pastoviai mokytis naujų dalykų, ugdytis pačius įvairiausius įgūdžius – išklausyti, nuraminti, remontuoti, uždirbti pinigų…

Moteris geriausiai vystosi ir tobulėja rūpindamasi kitais. Kokia prasmė rūpintis savimi? Juo labiau, jeigu niekas nežiūri ir nemato. Jai daug nereikia. Muzika, kakava, palangė. Kaip variantas – serialas ir draugės skambutis.

Tačiau kaip gera, kai greta yra vyras, paniręs į pačių įvairiausių problemų sprendimą. Jis gi kaip mažas vaikas. Jį reikia pamaitinti, nuraminti, marškinius išlyginti. Ir lygiagrečiai tenka pastoviai mokytis naujų dalykų, ugdytis naujus įgūdžius – pradedant vyro įkvėpimu ir palaikymu, baigiant kulinarija ir buitimi.

Ir, žinoma, vaikai. Gimus vaikams, poros tobulėjimas paspartėja keleriopai. Nes prie begalinės meilės srauto prisideda būtinybė rūpintis (moteriai) ir nesibaigiančios problemos (vyrui).

Štai tokia trumpa ir aiški vystymosi ir tobulėjimo per santykius teorija. Vyrams – per svetimų problemų sprendimą. Moterims – per rūpinimąsi kitu žmogumi, mainais į problemų sprendimą. O viso šio begalę energijos sunaudojančio proceso kuras, degalai – meilė, savaime aišku.

Į absoliučią tiesą nepretenduoju, bet jūs pabandykite paneigti…

Šaltinis