Nustokite uždavinėti šiuos klausimus

„Aš atrodau stora su šitais džinsais?“ Net jeigu tai tiesa, nejau išties manai, kad tau tai kas nors pasakys? Užduodi šį klausimą todėl, kad jautiesi nejaukiai, tai reikalingas įvertinimas. O jeigu taip, reikia pasakyti sau pačiai, kad su šitais džinsais atrodai nuostabiai ir velniop visuotinius standartus! Tavo kūnas – dovana šiam pasauliui – nepamiršk šito.

„Aš gražesnė už jo buvusią?“ Kam lyginti save su moterimi, kuri jam daugiau nerūpi? Galbūt tu gražesnė, galbūt – ne, koks skirtumas? Jie jau ne kartu, jam patinki tu, kokia problema? Moterys apskritai turėtų nustoti lyginti save su kitomis: buvusiomis, būsimomis, kuo tik norite. Visos mes nuostabios.

„Tu matei, ką ji apsirengė?“ O koks skirtumas? Leiskite moterims laisvai reikštis ir nesistengti niekam aiškinti, kodėl būtent taip save išreiškia. Drabužiai – tai viso labo drabužiai. Mums ir taip nelengva gyvenime, tai bent jau viena kitos nekritikuokime ir neaiškinkime, kas ką turi rengtis.

„Man tikriausiai reikia jį mesti?“ Dažniausiai, jei moteris užduoda šį klausimą, atsakymą ji jau žino, ir šis atsakymas teigiamas. Stiprios moterys neabejoja savo instinktais. Jeigu dvejojate, ar verta su juo susitikinėti, atsakymas – neverta. Pasaulyje milijardai žmonių, jūs tikrai susirasite tą, kuris neprivers abejoti ir dvejoti.

„Kaip jis gali su tokia draugauti?“ Jūs rimtai? Toks klausimas, kaip ir abejonės, jog štai tokia moteris gali patikti vyrui yra paviršutiniško ir riboto proto požymis. Jūs arba sprendžiate pagal tos moters išvaizdą, kuri nuo jūsų nepriklauso, o yra padovanota gamtos ir genetikos, arba tiesiog blogai pažįstate žmogų. Nes netgi jei kažkas atsuko jums negatyvią savo asmenybės pusę, tai dar nereiškia, kad ši asmenybė neturi kitų bruožų.

Mes turėtume pakilti aukščiau tokių klausimų. Geriau susikoncentruoti į save, pamilti save.

Šaltinis