Nešvaistykite laiko žmonėms, kuriems esate abejingi

Niekada neužkraukite kitiems žmonėms atsakomybės už tai, kas vyksta jūsų gyvenime. Suprantu, kad pagunda labai didelė, tačiau pagailėkite patys savęs. Tik tuo momentu, kai viduje priimsite šį sprendimą – „aš esu savo nesėkmių ir pasiekimų autorius“, įgysite tikrosios jėgos.

Susitaikykite su faktu, kad praeities nepakeisite, ji jau praėjo. Mums pavaldi tik ateitis, kuri tiesiogiai priklauso nuo to, ką darome dabar, kiekvieną konkrečią minutę. Nelaukite, kol ateitis jums nusišypsos, padarykite taip, kad ji negalėtų jums nesišypsoti.

Atsikratykite iliuzijos, kad galite pakeisti kitus žmones. Pasąmoningai visi mes darome šią naivią klaidą, dėl ko ir nukenčiame. Žmones keičia tik aplinkybės, o visa kita – mūsų realybės suvokimo apgaulė. Leiskite kitiems būti kitais, ir ateis momentas, kai pradėsite jausti iš to netgi malonumą.

Kitiems žmonėms mes reikalingi stiprūs. Silpni, pavargę, kenčiantys, nelaimingi mes niekam nereikalingi. Jeigu jie apsimeta, kad taip nėra, tai tiesiog mus klaidina ir apgaudinėja. Nepasiduokite. Pripažinkite absoliučią šios taisyklės tiesą, suimkite save į rankas ir suprasite, kad nusiminti nėra jokios priežasties.

Visi mūsų veiksmai turės konkrečias pasekmes. Iš esmės mes renkamės ne tai, ką darysime, o tai, ką gausime savo veiksmų rezultate. Dėl to prieš darant kokią nors kvailystę, gerai pagalvokite apie pasekmes ir tada kvailysčių gyvenime smarkiai sumažės.

Negyvenkite taip, tartum gyvensite amžinai. Visi mes mirsime, tai medicininis faktas. Galima dėl to kankintis, o galima pasistengti pamiršti šią temą. Negyvenkite taip, tartum niekada nemirsite ir negyvenkite taip, tartum mirsite jau rytoj. Pamąstykite apie tai ir susirasite savo laimingo gyvenimo receptą.

Darykite tai, ką savo viduje laikote svarbiu. Jeigu iškilo klausimų apie gyvenimo prasmę, reiškia, jums prasidėjo depresija. Svarbi ne konkreti „gyvenimo prasmė“, svarbus pojūtis, kad sąmoningai gyvenate. Darykite tai, ką jaučiate, kad reikia daryti. Nepamirškite šito. Ir nesivaikykite sėkmės. Jeigu darote tai, ką laikote sau svarbiu, sėkmė pati jus pasivys.

Niekada nešvaistykite laiko tiems, kuriems esate abejingi ir tiems, kurie jūsų nemyli. Pasaulyje daugybė žmonių, su kuriais gyventi gera. Tiesiog nereikia būti uždariems ir įtariems. Patikėkite, atsivėrę ir būdami geri, nieko neprarasite.

Šaltinis