Į ką vyrai pasąmoningai atkreipia dėmesį moteryse?

Patinka jums ar nepatinka, tačiau negalima kaltinti vyrų už tai, kas jiems iš tiesų patinka moteryse. Ypač, kai sužinai, jog tai ne visai nuo vyro priklauso. Mokslininkai teigia, kad vyrai atkreipia dėmesį į šiuos dalykus moteryse, kad nustatytų jų patrauklumo lygį. Ir jūsų plaukų spalva ar kojų ilgis neturi su tuo nieko bendro.

Klubai. Mokslas jau įrodė, kad vyrus traukia platesnių klubų savininkės, ypač jei talija siaura. Smėlio laikrodžio formos figūra lieka pati patraukliausia. Tačiau taip yra ne dėl įžymybių daromos įtakos madai, o dėl to, kad platūs klubai byloja apie geresnį moters prisitaikymą pasaulyje ir apie sugebėjimą susilaukti palikuonių. Pasąmonės lygmenyje šis evoliucijos metu susiformavęs vertinimas iki šiol tebeveikia.

Simetrija. Simetrija apskritai yra vienas iš grožio ir sveikos genetikos rodiklių, nenuostabu, kad jeigu moters kūnas ir veidas maksimaliai simetriški, ji laikoma gražesne, sveikesne ir patrauklesne. Mokslininkai teigia, kad mus pasąmoningai traukia viskas, kas simetriška.

Ilgi plaukai. Kaip rodo įvairūs tyrimai, ilgaplaukės (plaukų spalva visiškai nesvarbi) vyrams visada gerokai patrauklesnės nei trumpaplaukės.

Šiek tiek raudonos spalvos. Ne veltui populiariausia lūpdažių spalva – raudona. Vyrams ji asocijuojasi su meile ir seksu.

Kvapas. Vyrai reaguoja į moters kvapus. Menstruacijų ciklas įtakoja, kokius feromonus skleidžia moteris, ir vyrai tai jaučia. Tačiau tai nepanaikina fakto, kad reikia rinktis malonius kvepalus.

Akys. Vyrams patinka moterys su didelėmis ryškiomis akimis, kadangi jos liudija apie jaunystę ir sveikatą. Spalva nesvarbi, svarbus ryškumas. Tai vėlgi susiję su evoliucija. Pasąmoningai vyras trokšta pasirinkti pačią geriausią moterį savo palikuonims.

Balsas. Mokslininkai pažymi, kad vyrus labiau traukia aukštesnių tonų balsai.

Putlios lūpytės. Kai vyksta pokalbis, vos ne pusę jo laiko vyrai žvelgia į moters lūpas, ir jeigu jos putlios – atrodo kur kas patraukliau.

Šaltinis